Společnost DELNET CZ s.r.o.

Vedoucí Elektrotechnik NN a SLP systémů

Přijmeme pracovníka na pozici vedoucího elektrotechnika NN a slaboproudých systémů.

Vaše pracovní náplň:

  • - příprava zakázek, tvorba rozpočtů, technických návrhů řešení
  • - vedení a dohled nad realizací zakázky, řízení týmu montážních pracovníků
  • - komunikace se zákazníky, účasti na kontrolních dnech stavby
  • - vedení dokumentace stavby, zápisy z jednání, kontrola rozpočtů a ekonomické situace stavby

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektro

- požadovaná praxe v oboru 5 let, zkušenosti s řízením pracovníků

- znalost stavební činnosti a orientace při koordinacích stavby

- platné osvědčení min. § 6 vyhlášky č.50/1978 Sb.

- perfektní znalost projektové dokumentace elektroinstalace (čtení výkresů)

- znalost práce s výpočetní technikou, MS Windows, MS Office, Autocad

- spolehlivost, čistý trestní rejstřík, bez zdravotního omezení, manuální zručnost

- odborná znalost oboru elektroinstalace na vysoké úrovni.

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- práce v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji

- zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí a kvalitními referencemi

- další vzdělávání v oboru, pravidelná školení a vzdělávací programy

- zaměstnanecké benefity, jazykové kurzy, kulturní poukazy a akce

- příspěvek zaměstnavatele na důchodové spoření

- příspěvek na stravování

- pracovní vybavení, oděv, pomůcky, prací prostředky

- služební mobilní telefon

- služební automobil

- podíl na hospodářském výsledku řízených zakázek

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem a kontaktem na Vás na adresu vedeni@delnet.cz a do předmětu zprávy uveďte ELEKTROTECHNIK. Budeme Vás kontaktovat.

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně takto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.