Delnet pro firmy

Strukturované kabeláže

 

Žádejte pouze kvalitní a prověřené systémy strukturované kabeláže. Ověřte si, co za své peníze dostanete!

 

Vývoj strukturovaných kabeláží v posledních letech - normy a legislativa

Rozdíl pojmů "Systém strukturované kabeláže Cat.6A" a "Komponent Cat.6A", úloha certifikátů

Jakou strukturovanou kabeláž byste si měli vybrat - nenechte si nakukat hlouposti

 

Strukturovaná kabeláž je dnes jednou z nejdůležitějších součástí kancelářských budov a výrobních objektů. Můžete mít nádherné designové prostory, ze kterých bude každý návštěvník unešen, ale bez strukturované kabeláže nebudou Vaši zaměstnanci schopni nic dělat.

Strukturované kabeláže prochází revolučními změnami ve dvou až tříletých cyklech. Ignorování těchto trendů a změn pro Vás může mít za následek nesprávný výběr vhodné strukturované kabeláže. Můžete zvolit zbytečně drahý strukturovaný systém, který nevyužijete. Nebo zaplatíte za něco, co nesprávnou instalací ztratí své udávané vlastnosti a následně degraduje plnou využitelnost dalších prvků informačního systému.


Požadujte od projektanta a instalační firmy osvědčení o tom, že jsou v oboru strukturovných kabeláží vyškoleni, že tomu opravdu rozumí. Žádejte uvedení referencí již realizovaných projektů a ověřte si spokojenost Vašich předchůdců. A zejména vždy požadujte závěrečné měřící protokoly, které Vám garantují splnění všech parametrů, které má strukturovaná kabeláž dané kategorie mít. Jedině tak máte jistotu, že své peníze utratíte za něco, co má skutečně takové vlastnosti, které Vám byly slíbeny.