Delnet pro firmy

Pro firmy, průmysl, školy, bytové domy

Zákazníkům z firemního a průmyslového sektoru jsme schopni poskytnout širokou škálu služeb v oblasti EIektroinstalací (EI) a slaboproudých (SLP) systémů ať už v projekční, realizační či servisní oblasti.

Provádíme:

  • Kompletní elektromontáže vč. návrhu a realizace osvětlení
  • Hromosvod a uzemnění
  • Měření, monitoring a analýza kvality elektřiny
  • Revize elektroinstalací, spotřebičů a strojů
  • Zálohování napájení (motorgenerátory, UPS)
  • Datovou infrastrukturu budov (strukturovaná kabeláž, optické kabeláže, bezdrátové sítě, aktivní prvky, antivirové řešení)
  • Bezpečnostní řešení budov (elektrická požární signalizace, kamerový systém, ozvučení, systémy elektrického zabezpečení, docházkové a přístupové systémy, jednotný čas)
  • Systém inteligentní elektroinstalace

 

 

Předností firmy Delnet je bezesporu dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky. To dává našim zákazníkům jistotu, že se na nás budou moci s řešením svých problémů opakovaně obrátit i v budoucnu. Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup, navázání trvalých vztahů a využívání zázemí stabilní elektroinstalační společnosti v Jihočeském regionu s více než dvacetiletou historií.

Elektromontážní práce provádíme našimi vlastní zaměstnanci, kteří jsou pravidelně proškolováni a jsou zárukou kvalitně odvedené práce a slušného jednání. Naši elektroprojektanti Vám vypracují kvalitní projektovou dokumentaci pro kompletní elektro a slaboproudé instalace průmyslových nebo občanských objektů, která je prvním předpokladem pro profesionálně odvedenou práci a bezproblémový a bezpečný provoz. Budeme velmi rádi, pokud se na nás se svými požadavky obrátíte a umožníte nám přesvědčit Vás o kvalitě námi prováděných instalací.

Několikaletá záruka na námi odvedené elektromontážní práce je na rozdíl od levné konkurence živnostníků u nás skutečně uplatnitelná a smluvně podložená.

Jakékoliv dotazy směřujte na:

Martin Roučka 
e-mail: roucka(a)delnet.cz  
gsm: +420 739 081 126