Delnet pro domácnosti

Pro soukromé investory, rodinné domy, domácnosti

Každý zákazník je pro nás důležitý. Věnujeme se dlouhodobě i drobným zakázkám při stavbách nebo rekonstrukcích rodinných domů nebo bytů.

Naprojektujeme a zrealizujeme Vám kvalitní elektroinstalaci domu či bytu. Zabezpečíme váš dům, byt, garáž nebo chatu před zloději. Zhotovíme vám rozvody internetu a domácí počítačové sítě, připravíme návrh osvětlení včetně vizualizací. Provedeme návrh moderního úsporného elektrického vytápění.

Proč spolupracovat právě s námi?
- u nás nikdy neplatíte nic předem
- záruka za provedené dílo 5 let
- garance nástupu k opravě již druhý pracovní den

 

 

Předností firmy Delnet je bezesporu dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky. To dává našim zákazníkům jistotu, že se na nás budou moci s řešením svých problémů opakovaně obrátit i v budoucnu. Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup, navázání trvalých vztahů a využívání zázemí stabilní elektroinstalační společnosti v Jihočeském regionu s více než dvacetiletou historií.

Elektromontážní práce provádíme našimi vlastní zaměstnanci, kteří jsou pravidelně proškolováni a jsou zárukou kvalitně odvedené práce a slušného jednání. Naši elektroprojektanti Vám vypracují kvalitní projektovou dokumentaci pro kompletní elektro a slaboproudé instalace průmyslových nebo občanských objektů, která je prvním předpokladem pro profesionálně odvedenou práci a bezproblémový a bezpečný provoz. Budeme velmi rádi, pokud se na nás se svými požadavky obrátíte a umožníte nám přesvědčit Vás o kvalitě námi prováděných instalací.

Několikaletá záruka na námi odvedené elektromontážní práce je na rozdíl od levné konkurence živnostníků u nás skutečně uplatnitelná a smluvně podložená.

Jakékoliv dotazy směřujte na:

Martin Roučka 
e-mail: roucka(a)delnet.cz  
gsm: +420 739 081 126