Inteligentní elektroinstalace

Servis a pravidelné kontroly

Napadá Vás otázka, jakým způsobem je třeba se o systém starat, zda řešit pravidelný servis, jaká je garance fungování a dostupnosti výrobků Loxone i do budoucna?

Nejprve něco málo o výrobci a garanci dostupnosti produktů. Rakouský výrobce Loxone je na trhu od roku 2009 a zrealizovány jsou již desítky tisíc instalací po celém světě. Loxone dál roste a rozvíjí se. Z toho vyplývá, že o případnou dostupnost komponent nemusí mít zákazníci vůbec strach.

Samostatnou kapitolou je pak pravidelný servis a kontroly celého systému. Vzhledem k tomu, že firma Loxone si všechny komponenty vyrábí sama, je kladen důraz na vysokou kvalitu a spolehlivost systému. I tak je chytrá domácnost technické zařízení, o které je třeba se starat tak, aby bylo zajištěno spolehlivé fungování provádět pravidelné prohlídky, čím je předcházeno potenciálním poruchám a problémům z nich vzešlých.

Firma DELNET disponuje samostatným servisním oddělením, které svým zákazníkům nabízí službu pravidelného servisu s garantovanou dobou zásahu a evidencí pravidelných kontrol tak, abych se zákazník nemusel o servis starat a měl jistotu spolehlivého a včasného řešení případné vzniklé poruchy.

 

 

Jakékoliv dotazy směřujte na:

Martin Papež 
Manažer divize
e-mail: papez(a)delnet.cz  
gsm: +420 702 012 115