Inteligentní elektroinstalace

Úvod do světa inteligentní elektroinstalace

Co to vlastně inteligentní elektroinstalace či výstižněji chytrá domácnost je? Proč se rozhodnout pro toto řešení, co reálně chytrá domácnost přináší do života?

Ví, co má dělat, a pracuje za mě. Snadno se ovládá a mám jej vždy pod kontrolou. Tím mi šetří čas a poskytuje dříve nepoznané pohodlí. Můj domov slouží mně, ne já jemu. No Gimmicks. Real Smart Homes.

Domácí automatizace - Váš domov myslí a koná za vás, podobně jako autopilot v letadle. Jinými slovy stará se o to, co nemůžete nebo nechcete řešit. Ušetří vám 50 000 úkonů a rozhodnutí (4členná rodina ve střední Evropě) za rok a tím poskytne více času na příjemnější věci. Ovládá za vás např. topení, klimatizaci, stínicí techniku, audio či osvětlení.

Snadné ovládání - Autopilot obstará většinu práce, vy však máte vždy plnou kontrolu. Není přitom nutné mít ke všemu samostatný ovládací prvek (těch pak může být klidně 10 v místnosti). V inteligentním domě stačí jeden, jenž eliminuje zbytečné operace a zpřehlední ovládání. A pokud nejste doma, máte nadále přehled i kontrolu díky mobilní aplikaci.

Vždy pod kontrolou - Díky Loxone Smart Home App máte kontrolu a přehled o všem kdykoli a kdekoli. Oceníte ji též v případech, kdy máte specifický požadavek. Pro takové věci je zbytečné a nepraktické mít speciální tlačítko či ovladač. V aplikaci na ně ale máme místa nekonečně.

Od alarmu přes světla a topení až po žaluzie. Veškeré funkce našich domácností, které jsme v minulosti ovládali složitě sami se stanou součástí chytrého bydlení. To vše znamená chytrá domácnost od Loxone realizovaná firmou DELNET. 

Jako firma za sebou máme již několik let a desítky projektů včetně samotných realizací rodinných domů za použití inteligentní elektroinstalace Loxone k plné spokojenosti našich zákazníků. Našich dlouholetých zkušeností nejen v oblasti inteligentní elektroinstalace využíváme právě ve váš prospěch při realizacích dalších staveb. Připravíme pro Vás kompletní projekt a zrealizujeme jeho provedení včetně následného servisního zajištění.

 

 

Mýtus, že inteligentní domácnost je velmi drahá, již dlouho neplatí. Inteligentní elektroinstalace založená na systému Loxone patří mezi nejdostupnější na trhu. Loxone disponuje mnoha komponenty vlastního vývoje a výroby, ale zároveň je natolik variabilní, že Vám umožňuje pořídit vypínače, tlačítka a svítidla od jediného výrobce. Je jen na Vás, co zvolíte.

 

 

Jakékoliv dotazy směřujte na:

Martin Papež 
Manažer divize
e-mail: papez(a)delnet.cz  
gsm: +420 702 012 115